30 Ağustos 2010 Pazartesi

erkek kafasına kafam girsinlan ne çok olmuş yazmayalı - buraları unutmuşum resmen. burs buldum, evropa'ya gittim, döndüm, ev değiştirdim, şehir değiştirdim, iş buldum, sevgili buldum ve heriften ayrılınca kuzu kuzu blogger'a döndüm sayın seyirciler. anladım ki kadının kadından başka dostu yok. ama bazı kahpe karılar da yok diil aramızda. kadınların yüzde ellisi kahpe desek, kalan yüzde elli içerisinden kendine dost çıkarma ihtimalin de yüzde elli olsa yine, bunların arasında doğal kızıl olanları da ayıralım kenara, onlar kardeşler veya akrabalar kategorisindedir muhtemelen. toplamda 100 kişilik bi grup içinde sana dost olucak veya yar olucak bi kadın bulma ihtimalin 2-3 falandır bence. herifler ise çük bakımından zengin bir güruh oldukları için her daim birbirlerini sikecek bir ortam yaratabilirler. gerek "kız meselesi" kontenjanından, gerek "para mevzusunun aramızda lafı olmaz ama..." diye başlayan kardeş türküler edebiyatından. tabii bazıları gay olup gönüllü olarak verip alıyor olabilir, orası onların özel hayatı.

ya her neyse, yeni evim çok güzel oldu hakkaten. bi ara fotoğraflarını falan çekip koyarım belki buraya. sizi de akşamüstü çaya çorbaya beklerim.

4 yorum:

Mr. No dedi ki...

söylemişsin ama yine de sorayım.. ya nerelerdeydin sen bonham!.. özledik valla yazılarını...

mgntwmn dedi ki...

hoşgelmişsin. kızlardan yar çıkartmaya çalışmak enteresan geldi. acını kısmen anlıyorum. ancak erkekler arkadaşlık konusunda her zaman biz kadınlara 10 basar.

wykka dedi ki...

nerdeydin len, allahsız?

bonham dedi ki...

Mr. No - teşekkür ederim, geldim işte, yazar yazar kaçarım yine!

mgntwmn - bi iş çıkartacağımdan değil de, laf ebeliği bok torbalığı benimkisi!

wykka - işte geldim burdayım, cif likit jel gibiyim allah belamı vermesin!